Söpte SE – Táplánszentkereszti FC 2-2 (1-1)
vezette: Bereczky Cs.

IMG_0691

Söpte: Németh L – Varga A., Kiss B. (Tóth P.), Kovács Zs., Szakács- Udvardi L., Dejcsics Gy., Kovács E.- Varga P., Szakály D., Molnár Cs.(Pereszteghy)
Táplánszentkereszti Fc: Bakucz- Nagy II K., Vertetics,Marcz, Preiczer, Máté (Németh), Kölkedi D., Kölkedi B., Hegyaljai, Szűcs (Maczek), Pék, Niksz

A vendég együttes az első támadását gólra váltotta, nem sokáig késett a válasz, Szakály bólintott Bakucz hálójába. Az első félidőben felváltva forogtak veszélyben a kapuk, 1-1-es állással vonultak pihenőre a fiúk. A második félidő elején Kovács Zsolt remekbe szabott fejesével megszereztük a vezetést, de nem sokáig örülhettünk neki Kölkedi Bálint hamar egalizált (2-2). Mindkét csapat a győzelemre tört, mi kapufáig a vendégek ziccerekig jutottak, a végeredmény igazságos.

Ifi csapatunk küzdött de meghajolt a nagyobb tudás előtt. Söpte Se – Táplánszentkereszti Fc 0-4