vezette: Vámos
gólszerző: Kovács E. (32’)
Söpte SE: Németh – KISS B., NYÚL , Varga Cs., Varga A. – Szakács (Kiss ), KOVÁCS E.,Dejcsics Gy. – INZSÖL T., Molnár Cs. (Palkovics), Komláti Zs. (Horváth)
HONVÉD Sé SE: Pajor – Séfer,KOVÁCS ZS.,Parti,Uri – Farkas,Kámán,Soós (Fichtacher),TÓTH F.(Horváth) – Czlenner(Bogyai), KOVÁCS K.

Nagyon fontos mérkőzés előtt álltunk, győzelemmel a közép mezőny felé kacsintgathatunk, esetleges vereség esetén pedig nehéz helyzetbe kerülhetünk. Csapatunk tartalékos volt, Kovács István , Pereszteghy András, Udvardi Lackó eltiltás miatt, Dejcsics Robi pedig sérülés miatt nem állt Palkovics mester rendelkezésére. Az U21-es csapatból Inzsöl Tamással, Komláti Zsolttal és Kiss Józseffel egészült ki a felnőtt csapat kerete. A viharos szélben lejátszott mérkőzés első félidejében kevés helyzet volt. A hazaiak részéről Szakács mesteri átadását Kovács Erik váltotta gólra (1-0). A vendég együttes egy életveszélyes 16 méteres lövéssel veszélyeztetett, mely pár centivel kerülte le Németh Lajos kapuját. A második félidőben a vendég együttes mindent megpróbált az egyenlítésért, egyszer a keresztlécet is eltalálták, a fellazult védelmük mellett viszont több ziccert is hibáztunk, így a lefújásig izgulhattunk a fontos három pontért.   Az eltiltások és sérülések miatt tartalékosan nagyon fontos győzelmet szereztünk szimpatikus séi együttes ellen.

U21-es csapatunk hősiesen küzdve itthon tartotta a három pontot a masszív, lelkes séi együttes ellen. Góljainkat Boros Dániel és Takács Áron szerezte. Söpte SE – Honvéd Sé Se  2-1 (0-0)