Söpte SE – Kőszegi SK   4-2         (0-1)

Söpte, 70 néző

vezette: Németh L.

Söpte:  Németh, Kiss B., Nyúl J.,Varga A., Pereszteghy, Udvardi (Dejcsics R.), Dejcsics Gy.,Szakács N.(Kovács I.),Varga Cs.,Kovács E.,Molnár Cs.

Kőszegi SK: Neczpál, Gőcze, Pónácz, Lackner, Horváth, Kelemen, Oláh, Gugcsó, Komonszky (Östör), Kovács, Horváth

A hazai csapat kezdte bátrabban a mérkőzést, beszorította a vendég együttest, aki az első támadásából a kilencedik percben egy védelmi megingást követően megszerezte a vezetést (0-1). Fokozta a nyomást a söptei együttes, de az első félidőben csak helyzetekig és Neczpál bravúrokig jutott. A fordulást követően egy hazai bedobás után Pereszteghy ellen szabálytalankodtak a büntetőterületen belül, a tizenegyest Varga Csaba magabiztosan értékesítette. A kőszegi együttes elfáradt, a hazai nyomást nem bírták így Dejcsics György, Varga Csaba és Molnár Csaba is bevette a vendégek hálóját. A mérkőzés végén a vendégek tizenegyesből szépítettek.

A mérkőzést a végig támadó hazai együttes megérdemelten nyerte meg, fontos három pontot szerezve.

gólsz.: Varga Cs (2), Dejcsics Gy., Molnár Cs. ill. Gugcsó P., Kovács Zs.

jók: Varga Cs., Kovács E.,Pereszteghy A. ill. Neczpál N.,Lackner L

ifi.: Söpte SE – Kőszegi sK 3-3 (1-0)