Tisztes helytállás a kupában

A Magyar Kupa második fordulójában a Petőfi SE Vasszécseny csapatát fogadtuk. A munkahelyi és egyéb elfoglaltságok miatt szűkös keretből gazdálkodhatott Palkovics mester. A kapuban Sándor Dani volt, előtte a védelmet Kiss Bálint, Nyúl János és Varga András alkotta. A középpályán Koko és Pereszteghy mellett Kiss József és Takács Áron  kapott játéklehetőséget. Elől Takács Kevin debütált mellette Horváth Szilárd és Molnár Csaba szerepelt. Az első félidőben remekül játszottunk, Molnár Csaba remek lövésével megérdemelten szereztünk vezetést. Sajnos Pereszteghy a félidő közepén megsérült, helyette egyetlen cserénk Horváth Lajos bizonyíthatott. A második félidőben fordított a vendégegyüttes, mely 2-1 arányban nyerte meg a mérkőzést. A csapatunk teljesítménye előtt le a kalappal, az ifi játékosok (Sándor Dani, Kiss József,Takács Kevin,Takács Áron, Horváth Lajos) remekül helytálltak a jó játékerőt képviselő Vasszécsenyi csapat ellen. Folytatás vasárnap,  Felsőcsatár lesz az ellenfél .